DURMAK YOK HİZMETE DEVAM
      HÜKÜMET KONAĞIMIZ ÖNÜ ASFALTLANDI.       İlçemiz nüfusunun %60 ının yaşadığı ve devlet kurumlarının tamamının bulunduğu Yeni Mahallemizin ana caddesinin bozuk hali halkımızın ve ilçemize gelen misafirlerimizin en çok şikayet ettiği yerlerin başında gelmekte idi.Özellikle devlet daireleri,ilçe hastanesi gibi kurumların olduğu cadde ilçemizin en göz önündeki yerlerinin başında gelmekte idi.
    Karayolları 3. Bölge Müdürümüz ile görüşmelerimiz neticesinde sıcak asfalt sözü almış idik.Bunun neticesinde yaklaşık 500 metre (8000 m2) alan sıcak asfalt ile düzenlenerek halkımızın hizmetine sunuldu.
    Belediye Başkanımız Ünal DEMİRCİOĞLU '' Özellikle bu pahalı yatırımın gerçekleşmesinde emeği geçen Karayolları 3. Bölge Müdürümüze,Aksaray Şube Şefliğimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.Bu caddemiz ilçemizin en çok kullanılan ve göz önünde olan yerlerinin başında gelmekte idi.Caddemiz sıcak asfalt ile kaplanması ile ilçemizin aynası niteliğindeki kötü görüntüyü de yok etmiş bulunmaktayız.İnşallah ilçemizdeki tüm cadde ve sokakları da düzenleyerek halkımıza daha bir güzel Güzelyurt'ta yaşama imkanı sağlamış olacağız'' dedi.
  ŞENALİ SOKAK DÜZENLENMESİ TAMAMLANDI.       İlçemiz Yukarı Mahallede bulunan Şen Ali Sokak Arnavut kaldırımı taşı ile düzenlenerek halkımızın hizmetine sunuldu.Toprak zemin olan sokağın eski hali mahalle halkının çok büyük tepkisini çekmekte ve şikayete konu olmakta idi.belediyemiz tarafından yaklaşık 3000 m2 düzenleme yapılan sokağın düzenlenmiş hali mahalle halkının büyük beğenisini topladı. DÖRTALİ SOKAK DÜZENLENİYOR.     İlçemiz Yukarı Mahallede bulunan Dörtali Sokak Arnavut kaldırımı ile düzenleniyor.İlçe merkezinde bulunan Dörtali Sokağın mevcut durumu mahalle halkı ve turistler tarafından şikayete konu olmakta idi.Belediyemiz imkanları ile Dörtali Sokağın düzenlenme işine başlanmış olup 3 veya 4 gün içerisinde sokak düzenlenerek halkımızın hizmetine sunulacaktır.
    Belediye Başkanımız Ünal DEMİRCİOĞLU '' Bu yıl İnşallah kar yağana kadar yapabildiğimiz kadar sokak ve yol düzenlemesi yapacağız.Bir kaç yıla kadar ilçemizde düzenlememiş yol kalmayacaktır.Yaptığımız işlerin yaklaşık tamamını kendi öz kaynaklarımız ile yapıyoruz.Halkımızın desteği devam ettikçe ilçemizin eksiklerini tamamlamaya çalışacağız''dedi.
 
BİZİ TAKİP EDİN